Tel:
Çin Zırhlı Optik Kablo Üretici
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Dongguan Qingying Industrial Co, Ltd

Kalite ve İtibar Öncelikle!

Ürünleri

Biz iyi kalite Tedarikçi in Zırhlı Optik Kablo, Taktik Fiber Optik Kablo, Fiber Optik Hızlı Konektör Çin'den.

FTTH / Pasif Ekipmanları İçin Çift Yönlü Seramik Kovanlı Optik Fiber Adaptörü

FTTH / Pasif Ekipmanları İçin Çift Yönlü Seramik Kovanlı Optik Fiber Adaptörü

En iyi fiyat
Fiber Optik Hızlı Bağlantı Birleştirin Kolay Kullanım Sc Apc Fiber Hızlı Bağlantı

Fiber Optik Hızlı Bağlantı Birleştirin Kolay Kullanım Sc Apc Fiber Hızlı Bağlantı

En iyi fiyat
Aktif Sonlandırma için SC APC Hızlı Tek Modlu Fiber Konektör

Aktif Sonlandırma için SC APC Hızlı Tek Modlu Fiber Konektör

En iyi fiyat
Plastik SC APC Tek Modlu Tek Parça Tip Fiber Optik Adaptör Zirkonya Kol Malzemesi

Plastik SC APC Tek Modlu Tek Parça Tip Fiber Optik Adaptör Zirkonya Kol Malzemesi

En iyi fiyat
Montaj Mavi Renk SC UPC hızlı Bağlantı SC Optik Fiber Hızlı Bağlantı

Montaj Mavi Renk SC UPC hızlı Bağlantı SC Optik Fiber Hızlı Bağlantı

En iyi fiyat
Plastik Fiber Optik Adaptör SC - SC Tekli Simplex SC UPC APC

Plastik Fiber Optik Adaptör SC - SC Tekli Simplex SC UPC APC

En iyi fiyat
QADSCDXW-009 SC UPC Huawei İletişim Için Tek Modlu Dubleks Fiber Optik Adaptör

QADSCDXW-009 SC UPC Huawei İletişim Için Tek Modlu Dubleks Fiber Optik Adaptör

En iyi fiyat
QSC53KJ2-APC Fiber Optik CATV FTTH Hızlı Bağlantı Kolay Kurulum / SC Fiber Optik Konektör

QSC53KJ2-APC Fiber Optik CATV FTTH Hızlı Bağlantı Kolay Kurulum / SC Fiber Optik Konektör

En iyi fiyat
Önceden Gömülü Tip Optik Fiber Hızlı Bağlantı Ana Gövde Uzunluğu 53mm / Sc Apc Hızlı Bağlantı

Önceden Gömülü Tip Optik Fiber Hızlı Bağlantı Ana Gövde Uzunluğu 53mm / Sc Apc Hızlı Bağlantı

En iyi fiyat
3m Uzunluk LC UPC Konektörü / Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu / LC LC Yama Kablosu

3m Uzunluk LC UPC Konektörü / Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu / LC LC Yama Kablosu

En iyi fiyat
OM3 Çok Modlu Kablo LC Dubleks Yama Kablosu PVC LSZH Malzeme Özelleştirilmiş Uzunluk

OM3 Çok Modlu Kablo LC Dubleks Yama Kablosu PVC LSZH Malzeme Özelleştirilmiş Uzunluk

En iyi fiyat
Kablo UPC UPC SC UPC Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Beyaz Renk Bırak

Kablo UPC UPC SC UPC Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Beyaz Renk Bırak

En iyi fiyat
Açık Zırhlı Fiber Optik Kablo / Askeri Taktik / Fiber Optik Yama Kablosu için 100-150M LC / UPC

Açık Zırhlı Fiber Optik Kablo / Askeri Taktik / Fiber Optik Yama Kablosu için 100-150M LC / UPC

En iyi fiyat
Zırhlı Fiber Optik Kablo G652D G657A 4 Çekirdekli LC UPC LC UPC / Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Mod

Zırhlı Fiber Optik Kablo G652D G657A 4 Çekirdekli LC UPC LC UPC / Zırhlı Fiber Optik Kablo Tek Mod

En iyi fiyat
Tek Modlu Fiber Optik Kabloyu Korumak İçin Esnek Plastik Zırhlı Kablo Makarası

Tek Modlu Fiber Optik Kabloyu Korumak İçin Esnek Plastik Zırhlı Kablo Makarası

En iyi fiyat
Açık Fiber Optik Kablo için Taşınabilir Alan Açılır Taktik Fiber Optik Kablo Makarası

Açık Fiber Optik Kablo için Taşınabilir Alan Açılır Taktik Fiber Optik Kablo Makarası

En iyi fiyat
Daha fazla ürün

Geçmiş

2005 Factory Fabrikamızın kuruluşu. · 2006 USA ABD müşterilerden İlk 100K USD sipariş. · 2007 capacity Kapasiteyi artırmak için bir üretim hattı daha ekleyin. · 2008: Başarı küresel finans fırtınalarını yıpratmıştı. · 2009 Ten On milyon RMB üzerindeki yıllık satışlar. · 2010:  &nbs...

TUV

QY Kapısı

Hizmetler

...

Ekibimiz

...

QY Üç Bina

Hakkımızda
2012 yılında kurulan Dongguan Qingying Industrial Co, Ltd (QualitY a bir şirket araştırma ve geliştirme, üretim ve satış adamıştır. Dongguan City, Çin bulunmaktadır ve atölye alanı ile fazla 5000 metrekare. Ana ürünleri ...
Fabrika Turu
2012 yılında kurulan Dongguan Qingying Industrial Co, Ltd (QualitY a bir şirket araştırma ve geliştirme, üretim ve satış ayırıyor. Dongguan şehrinde bulunan, çin, ve atölye alanı ile fazla 5000 metrekare. Bizim ana ür...
Kalite Kontrol
Bize Ulaşın
Adres : Oda 102, Bina 2, No. 101, Tangtian Kuzey Yolu Tangxia Dongguan, Guangdong, Çin (Anakara)
İş telefonu :
86-769-87289555-810(Çalışma Zamanı)
86--13712451771(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-769-87283131
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.
Oda 102, Bina 2, No. 101, Tangtian Kuzey Yolu Tangxia Dongguan, Guangdong, Çin (Anakara)
Tel:86-769-87289555-810
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Zırhlı Optik Kablo Tedarikçi. © 2017 - 2021 armoredopticalcable.com. All Rights Reserved.