aboutus
Üretim hattı

2012 yılında kurulan Dongguan Qingying Industrial Co, Ltd (QualitY a bir şirket araştırma ve geliştirme, üretim ve satış ayırıyor. Dongguan şehrinde bulunan, çin, ve atölye alanı ile fazla 5000 metrekare. Bizim ana ürünleri fiber adaptör, fiber hızlı konektör, fiber patch cord, fiber ayırıcı, fiber zayıflatıcı, SFP ve FTTH ürünleri.

QY (QualitY ISO ISO9001: 2015 sertifikalıdır ve milyonlarca evde 20'den fazla ülkeyi üretmektedir, yurtdışı ortakları mükemmel ürün kalitesi ve hizmeti ile güvenmektedir.

Şirket Araştırma ve Geliştirme, Üretim ve Satış, seramik yüksük, fiber optik konektör, vb dahil olmak üzere geniş bir yelpazede fiber optik ve bağlantı ürünleri ön plandadır. Qingying, dünya çapında bir müşteri ağı ile ilişki geliştirmiştir. Ürün teklifleri müşterilerin en zorlu gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve öncelikle Avrupa ve Kuzey Amerika'ya satılmaktadır. Yüksek teknolojili özel sektöre ait bir işletme olan QINGYING, yüksek kaliteli ürünleri ile sektörde dayanak noktası oluşturmuştur. Qingying üretim tesisleri, Mart 2008'den beri ISO 9001: 2000 tescil edilmiştir.

QINGYING, genç ve yenilikçi profesyonellerden oluşan özel bir ekipten oluşmaktadır. Üstün ürünler tasarlama ve üretme hedefi şirketin pazarda rekabet gücünü korumaktadır. Bugün QINGYING, fiber optik iletişim endüstrisinde dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi tanınmaktadır. Teknoloji, ürün kalitesi ve müşteri hizmetlerinde liderlik geleneği, şirketin hızla büyümesini sağlamıştır. QINGYING şimdi sağlam bir ilerleme kaydetmiştir. Artan talebe ayak uydurmaya ve mükemmellik için çaba göstermeye devam ediyoruz.

Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.
QY Üç Bina Ofis Binası Konektörlerin uç yüzünü incelemek İkinci Kat Çalıştayı
OEM / ODM

Ar-Ge

İletişim bilgileri