products

50/125 2/4/8/12/24 Çekirdek Kapalı Fiber Optik Kablo LSZH Ceket

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QY
Sertifika: ISO 9001 2015
Model numarası: 50/125 2/4/8/12/24 Çekirdekli Kapalı Fiber Optik Kablo
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1. ahşap davul, kontrplak davul veya ahşap davul Fümigasyonu 2. karton kutu 3. özelleştirilmiş
Teslim süresi: 15 gün mevduat sonra
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 20000 Metre / Metre her Hafta
Detay Bilgi
Ürün adı: GJFJV 50/125 2/4/8/12/24 Çekirdek Kapalı Fiber Optik Kablo Ceket Tipi: PVC veya LSZH
tip: ortak eksenli Fiber sayısı: 2-288
Ceket Rengi: Mavi / kabul et OEM: Mevcut
Kablo açıklaması: Baskı Elyaf Türü: Tekli mod veya çoklu mod
Döşeme Yöntemi: İç mekan kablolaması
Vurgulamak:

waterproof fiber optic cable

,

tactical optical fiber cable


Ürün Açıklaması

GJFJV 50/125 2/4/8/12/24 Çekirdek Kapalı Fiber Optik Kablo

Elyafı korumak için özel tampon malzemesi ile kılıflanan sıkı tamponlu elyaflar FRP (Elyaf takviyeli plastik) etrafına sarılır, ardından mukavemet elemanı olarak Aramid iplik tabakası uygulanır, kablo PVC kılıf ile tamamlanır. .(02-12 fiber, Bükülü yapı, FRP Mukavemet Üyesi, 1 fiber alt birim (Φ900μm Sıkı tampon, Aramid iplik), PVC kılıf.


Özellikler
 
İyi mekanik ve sıcaklık performansı
Hidrolize dirençli, yüksek mukavemetli gevşek bir tüp
Özel tüp doldurma bileşiği, elyafın kritik bir şekilde korunmasını sağlar
 
İyi su geçirmez malzeme, uzunlamasına sızıntıları önler
Mavi alev geciktirici PVC, kabloyu yapmak için ikinci bir kılıf olarak iyi alev geciktirici performansa sahiptir.
 
Ezilme direnci ve esneklik
İki paralel çelik tel çekme dayanımı sağlar
PSP, nem geçirmez ve kemirgen önleyici

 

 
  50 / 125μm 62,5 / 125 μm G652 G655
Zayıflama (+ 20 ° C) @ 850nm ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km    
@ 1300nm ≤1,5 dB / km ≤1,5 dB / km    
@ 1310nm     ≤0.45Db / km ≤0.50Db / km
@ 1550nm     ≤0.30Db / km ≤0.50Db / km
Bant genişliği (Sınıf A) @ 850nm ≥500Mhz · km ≥200Mhz · km    
@ 1300nm ≥1000Mhz · km ≥600Mhz · km    
Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA    
Kablo Kesme Dalgaboyu λcc     ≤1260nm ≤1480nm

Sıcaklık çevriminde zayıflama α (-20 ° C ~ + 85 ° C)

 

@ 1300nm ≤0.25dB / km ≤0.25dB / km    
@ 1550nm     ≤0.10dB / km ≤0.10dB / km

Teknik veri

Öğe Tek mod Çoklu mod
Ekleme Tipi UPC APC PC
Ekleme Kaybı <veya = 0.3dB <veya = 0.2dB <veya = 0.3dB
Kaybı Geri Al > veya = 45dB > veya = 55dB > veya = 35dB
Tekrarlanabilirlik <veya = 0.1dB <veya = 0.1dB <veya = 0.1dB
Sıcaklık -40 / + 80

 
Özellikler ve Performanslar
 

Kablo
Miktar
ITEM KABLO
OD.mm (bir)
SST
OD.mm (b)
TBOF
OD.mm (C)
4F 4,5 milyon Φ4.5 ± 0.2 Φ2.4 ± 0.02 Φ0.5
6F 4,5 milyon Φ4.5 ± 0.2 Φ2.6 ± 0.03 Φ0.5
8F 5.0 milyon Φ5.0 ± 0.2 Φ2.8 ± 0.05 Φ0.5
10F 5.0 milyon Φ5.0 ± 0.25 Φ3.0 ± 0.05 Φ0.5
12F 5,5 milyon Φ5.5 ± 0.25 Φ3.2 ± 0.05 Φ0.5
24F 7.0 milyon Φ7.0 ± 0.3 Φ4.3 ± 0.05 Φ0.5

 
50/125 2/4/8/12/24 Çekirdek Kapalı Fiber Optik Kablo LSZH Ceket 0

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377