products

Çok Bağlantı Noktalı Zırhlı Suya Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu MTP / MPO / LC / SC

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: Çok Bağlantı Noktalı Zırhlı Suya Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu (MTP / MPO / LC / SC)
Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Plastik kutu veya müşterinin isteğine göre
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Her hafta 50000pcs
Detay Bilgi
Fiber türü: SM G657A2 veya Özelleştirilmiş Kol malzemesi: Zirkonya
Model numarası:: ODVA / PDL LC Suya Dayanıklı Tek Yönlü Soket Kablo uzunluğu: 1 / 1.5 / 3/5/10 / 20m veya özel
Kablo Dış Çapı:: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Ekleme Kaybı:: <0.3dB
Vurgulamak:

waterproof power connector

,

waterproof ethernet connector


Ürün Açıklaması

Çok Bağlantı Noktalı Zırhlı Suya Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu (MTP / MPO / LC / SC)

Ürün Açıklaması

ODVA BBU / RRU Patch kablolar, hızlı bağlantıya sahip IP-67 dereceli kompakt RRH / RRU Helix kapak konnektörleriyle birlikte. Bu patch kablolar, her zaman kablosuz bir kule üzerinde daha fazla antenin gereksinimlerini karşılayan sağlam fiber terminal bağlantı kutuları ile kapatılmıştır.

Teknik özellikler:

madde birim LC / SC / FC / ST Fiber Bağlantı Kablosu
SM AA
Elyaf Çapı um 9/125 65.5 / 125 50/125
Sonyüz Tipi PC UPC APC PC PC
Ekleme Kaybı db ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Geri dönüş kaybı db ≥45 ≥50 ≥60 - -
Ekleme-Çekme Testi db ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
değiştirilebilirliği db ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Sıcaklık aralığı -40 ~ 80

ODVA BBU RRU Patch Cable, yaygın olarak 3G, 4G ve WIMAX baz istasyonlarında, Uzun Vadeli Evrim (LTE) ve FTTA bağlantılarında Uzak Radyo Ünitelerinde kullanılan CPRI uygulaması içindir.

Dağıtılmış anten sistemlerinin (DAS) geliştirilmesiyle, ODVA konektörleri, dış mekan ortamını kuran FTTA ekipmanına bağlı yeni nesil kablosuz baz istasyonu için standart bir arayüz haline gelmiştir.
Özellikler

1. Standad LC Dubleks konektörü, normal LC Adaptörleriyle bağlanabilir
2. Hafif, su geçirmez, toz geçirmez, moistureproof, Metal sert gövde.
3. Duvar contası tasarımı, kolay kullanım, güçlü ve dayanıklı.

4. Hafif, su geçirmez, toz geçirmez, neme dayanıklı, Metal sert gövde.

Uygulama

Optik ağlar
Test / Ölçüm Cihazları
Eve Fiber
CATV Sistemi
Telekomünikasyon


QY kimliğimizi kontrol etmeye hoş geldiniz TUV!

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

CIV Değerlendirme raporu (627K) .pdf

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377