products

ODVA LC Konnektörlü IP Ceketli PE Ceketli Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin Dongguan
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: IEC or ISO9001 2015
Model numarası: ODVA LC Konektörü IP67
Min sipariş miktarı: 20 Adet
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Paket detayları: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS)
Teslim süresi: 12 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 20000 Adet / Adet her Hafta FTTA açık / ODVA fiber optik patchcord IP67 karşılamak
Detay Bilgi
Ürün adı: ODVA LC Konektörü IP67 Satış Birimleri: Tek öğe
Paket tarzı: 1 adet / küçük çanta karton ambalaj Renk:: siyah
Paket ayrıntıları:: 46 X 33 X 23 CM: (5000 ADET) OEM: Destek
Seçenekler: OFNR alev geciktirici Uygulama: CWDM Sistemi / PON Ağları / CATV Bağlantıları.
Fiber türü: SM G657A2 veya Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

waterproof power connector

,

waterproof cord connector


Ürün Açıklaması

ODVA LC Konnektörlü IP Ceketli PE Ceketli Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlantı güvenli ve güvenilirdir. Ayrıca su geçirmez, toz geçirmez ve yanmaz işlevlerine sahiptir. Bu konektörler, FTTA, Baz istasyonu ve dış mekan su geçirmez durumlarında yaygın olarak kullanılır.

Özellikler

Ekleme kaybı IEC6130 Tek mod Typ.≤0.20db % 98 ≤0.50db
Çok modlu Typ.≤0.20db % 98 ≤0.40db
Geri dönüş kaybı Tek mod ≥50db

Kapalı Dairesel IP 67 ODVA Çift Yönlü LC fiber patch kablo düzenekleri, hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur, bu ODVA LC, farklı sıcaklık ve hava koşullarına uygun, özellikle FTTA ve zorlu ortam kullanımı için ideal olan tipik bir dış mekan kullanım fiber kablodur.

IP 67 ODVA LC dupleks kablolarımız, kayıp optik kayıplı kaliteli LC fiber konektörlerimizle entegre, IEC 61076-3-106 arayüz standartlarına göre tasarlanmıştır; ve sağlam ve zırhlı bir PE kılıflı optik kablo gövdesi tasarladık.

bu ODVA LC'yi 9/125 LC / UPC, 50/125 OM2 / OM3 / OM4 LC / UPC ve 62,5 / 125 OM1 LC / UPC'de sahibiz. kablo montajları, Breakout dual LC'den ODVA Duplex LC'ye veya diğer popüler konnektörlere ODVA LC'den özel olarak yapılabilir.

QY kimliğimizi kontrol etmeye hoş geldiniz TUV!

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

CIV Değerlendirme raporu (627K) .pdf

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377