products

Telcordia GR-326-CORE ile Çift Yönlü Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: Fiber optik Patch kablosu
Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 2000 Adet / Adet her Gün Malzeme Hazırlama Süresi: 3 gün (veya envanter) Üretim ve Montaj Süresi 7 g
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Her hafta 50000pcs
Detay Bilgi
Adı: Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Fiber türü: OM1 (62.5 / 125), OM2 (50/125)
Ceket:: PVC/LSZH Kablo uzunluğu: 1 / 1.5 / 3/5/10 / 20m veya özel
Kategori: Fiber optik Patch kablosu Bağlayıcı Tipi:: FC SC LC ST
applicatiom:: Fiber optik iletişim Fiber sayar:: 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125u
Vurgulamak:

fiber optic jumper cables

,

single mode patch cord


Ürün Açıklaması

Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu Telcordia GR-326-CORE ile uyumludur

Ürün Açıklaması

Fiber optik patch kablosu esas olarak patch panelde veya prizler ve terminal ekipmanı arasındaki bağlantıda kullanılır. Ayrıca, yüksek bit hızlı veri iletimi, telekomünikasyon, test cihazları, aktif cihaz sonlandırmaları, LAN / WAN ve FTTX için de kullanılır.

Bağlantı kablosu, gelen fiberleri elektronik donanıma bağlayan ve fiber yolları içinde yama sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yollarında kullanılabilir.

Patch Cords, fiber optik elektronikler için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Bağlantı kablosunun kullanılması, veri merkezlerinde, baş uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerde fiber yamaların yönlendirilmesi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar.

 

Teknik özellikler:

madde birim LC / SC / FC / ST Fiber Bağlantı Kablosu
SM AA
Elyaf Çapı um 9/125 65.5 / 125 50/125
Sonyüz Tipi PC UPC APC PC PC
Ekleme Kaybı db ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Geri dönüş kaybı db ≥45 ≥50 ≥60 - -
Ekleme-Çekme Testi db ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
değiştirilebilirliği db ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Sıcaklık aralığı -40 ~ 80

 

9 / 125μm tek modlu fiber yama kablosu, RoHS uyumludur ve tüm kablolar, yüksek kaliteyi sağlamak için ekleme kaybı açısından% 100 optik olarak test edilir, ağ kablolaması için çok uygun maliyetlidir.


Özellikler:

--- Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
--- Üstün Kalite Standardı PC / UPC / APC Parlatma
--- Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC
- İyi dayanıklılık
--- iyi değişebilirlik
--- Yüksek sıcaklık kararlılığı


Uygulamalar:

Gigabit Ethernet; Aktif cihaz sonlandırma; Telekomünikasyon ağları; Video;


Multimedya; Öncül tesisler; Yerel bölge ağları; FTTH FTTX uygulamaları; CATV.

CIV Değerlendirme raporu (627K) .pdf

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377