products

FTTH SC LC FC ST UPC APC Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Açık / Kapalı

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: Fiber Optik Yama Kablosu Kablosu için Açık Kapalı SC UPC Konnektörleri
Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 2000 Adet / Adet her Gün Malzeme Hazırlama Süresi: 3 gün (veya envanter)
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Her hafta 50000pcs
Detay Bilgi
Ceket: PVC/LSZH Fiber türü: OM1 (62.5 / 125), OM2 (50/125)
Yüksük Endface:: UPC / APC Bağlayıcı Tipi:: SC UPC
Kablo uzunluğu: 1 / 1.5 / 3/5/10 / 20m veya özel Kategori: Fiber Konnektörler
Kablo Dış Çapı:: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Katalog: Fiber Optik Yama Kablosu Kablosu
Vurgulamak:

fiber optic patch cables

,

single mode patch cord


Ürün Açıklaması

FTTH SC LC FC ST UPC APC Fiber Optik Yama Kablosu Kablo Açık / Kapalı

Anahtar ayrıca, fiberlerin optimal, minimum kayıp konumunda tekrarlanabilir şekilde hizalanması için kullanılır.

Bu konektörün çok modlu versiyonları da mevcuttur.

Ürün Açıklaması

Fiber optik bağlantı kablosu alıcı-verici modülünün dalga boyunun her iki ucu da tutarlı olmalıdır, yani optik fiber optik modülünün iki ucunun aynı dalga boyunda olması gerekir, basit ayrımcılık yöntemi renk hattına ışık modülüdür.

Kullanımdaki optik fiber aşırı bükülme ve sarılma yapmaz, bu iletim işleminde hafif zayıflamayı arttırır. Kullanımdan sonra fiber jumper, fiber optik eklentiyi korumak için kullanılmalıdır, toz ve yağ, fiber kuplajına zarar verecektir.

Bu yüksek hassasiyetli, seramik yüksük konnektörü, fiber yüzey hasarı ve fiberin dönme hizalama hassasiyetini azaltan bir anti-dönüş anahtarı ile donatılmıştır.

 

Teknik özellikler:

içerik Test koşulu ( dB )
SM AA
APC UPC PC
Optik performans

IL ( dB )

1310 / 1550nm LD Işık 0.2 0.2 0.2 0.2
RL ( dB ) 1310 / 1550nm LD Işık 65 55 50 35

çevre

performans

Yüksek sıcaklık

+85 ℃, 168H

0.2
Sıcaklık döngüsü

-40 ~ +75 ℃, 21 döngü , 168 H

0.2

Nem oranı 1 (Sabit)

5 ℃, % 95 RH , 168H 0.2
Nem termal döngüsü

10 ~ +65 ℃, % 95 BN , 21 döngü , 168H

0.2
Mekanik Performans Titreşim 10 ~ 55Hz , 1,5 mm (s) 0.1
bükme 0.9kgf , -90 ° ~ + 90 ° , 100 döngüsü 0.1
burulma 2.5kgf , 10 kez / dak , ± 180 ° , 200 kez 0.1N
Anti-gerilim 90N , 10 dak 0.1
Damlama

1.5 yükseklik, 8 kez

0.2
Tekrar et 10 Kez ekler 0.1
dayanıklılık > 10 00 kez 0.2

Fiber optik yama kablosu, temel olarak yama panelinde veya prizler arasındaki bağlantılarda kullanılır.

terminal donanımları.Ayrıca yaygın olarak yüksek bit hızlı veri iletimi, telekomünikasyon, test için kullanılır

Aletler, aktif cihaz sonlandırmaları, LAN / WAN ve FTTX.

Fiber optik konektör kirliyse, alkol temizliğine batırılmış bir pamuklu çubuk kullanabilirsiniz.

iletişimin kalitesini etkileyecektir.

2. Mekanik Performans ve Çalışma sıcaklığı

içerik Karakter birim
Çalışma sıcaklığı -40 ~ +85
Depolama sıcaklığı -5 ~ +50

Φ3.0 Fiber Kıvrılma Yarıçapı

> 30 aa
.03.0 Anti-Çekme Dayanımı > 9.0 kgf
Ana mekanik boyutu LAYOUT GÖR -

3. 3B Dizini

İçeriği yazın

APC UPC LC
Cury Yarıçapı (mm) 5-12 10-25 7-25
Apexoffset (um) 0 ~ +50
FiberHeight (nm) -50 ~ 50
Açı (derece) 7.5 ~ 8.5 /

Uygulamalar:

Gigabit Ethernet; Aktif cihaz sonlandırma; Telekomünikasyon ağları; Video;


Multimedya; Öncül tesisler; Yerel bölge ağları; FTTH FTTX uygulamaları; CATV.

CIV Değerlendirme raporu (627K) .pdf

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377