products

Saha Montaj Konektörü SC / APC Konektörü Fiber Optik Hızlı Konektör

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan, Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: IEC or ISO9001
Min sipariş miktarı: 100 adet SC UPC Hızlı Fiber Optik Bağlayıcı
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Paket detayları: 45 X 25 X 24 CM: (1000 ADET)
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Haftada 20000 Adet SC UPC Hızlı Fiber Optik Bağlayıcı
Detay Bilgi
Satış Birimleri: Tek mod renk: Yeşil
OEM: Destek Seçenekler: OFNR alev geciktirici
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, CATV Ekleme kaybı: ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı: ≥ 60dB Elyaf Türü: SM
Tekrarlanabilirlik: ≤0.1dB
Vurgulamak:

sc fiber optic connector

,

field assembly connector


Ürün Açıklaması

Saha Montaj Konektörü SC / APC Konektörü Fiber Optik Hızlı Konektör

 

Genel Bakış

Bir dizi SC sahada kurulabilir konektör (FIC).Bu fiber optik konektörler fabrikada sonlandırılır ve hızlı ve güvenilir bağlantılara izin verecek şekilde cilalanır.Üstün kaliteli fiber konektörler, epoksi cilalama veya kıvırma gerektirmez, bu da onları zamanın önemli olduğu uygulamalar için ideal hale getirir.Bu aralıktaki tek modlu tek yönlü konektörler 9/125 fiber boyutuna sahiptir ve hem APC hem de PC cilalama seçenekleriyle gelir.Konektörler ayrıca görsel bir arıza bulucu ile test etmeyi sağlayan bir pencereye sahiptir.

 

Özellikleri

  • ROHS, CE uyumlu
  • Montaj süresini azaltır ve eğitimi basitleştirir
  • Kurulumu kolay adaptörler ve konektörler
  • Standart SC adaptörleriyle uyumlu
  • İletim sorunlarını en aza indirmeye yardımcı olur
  • Optik teması optimize eder

 

Uygulama

  • Teleteknik Ağlar
  • CATV Ağları
  • LAN ve WAN
  • Ölçme Ekipmanı
  • Genişbant
  • FTTH

 

Şartname

 

 

Öğe adı

 

Birim

 

SC / APC Sahada Kurulabilir Bağlayıcı

S Sınıfı (Standart) Derece P (Premium)
Elyaf Tipi um 9/125 9/125 (Corning)
Parlatma --- APC
Ekleme Kaybı dB ≤0.5 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥50 ≥60
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.1
Değiştirilebilirlik dB ≤0.2
Çalışma sıcaklığı. -25 ~ +70
Dayanıklılık zamanlar ≥1.000
Tekrar Kullanılabilirlik zamanlar ≥5
Gerilme direnci N ≥50

 

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377