products

FC UPC FC Metal Fiber Optik Konnektör Adaptörleri Yüksek Dayanıklılık Kullanımı Kolay

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015, SGS
Model numarası: QADFC-202
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 100 adet
Fiyat: USD: 0.15-1.2
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: 50000pcs günlük
Detay Bilgi
Ürün adı: FC fiber optik adaptör Bağlayıcı türü: FC
Ekleme kaybı: ≤0.2dB Malzeme: zamak, metal
Türü: Singlemode sandık imalatçısı: Evet
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı Ana Pazar: Europe
Vurgulamak:

optical cable adapter

,

optical cable coupler


Ürün Açıklaması

FC UPC fiber flanş düşük ekleme kaybı FC metal fiber optik konnektör adaptörleri

Fiber optik sistem kurulumunda fiber optik adaptör (flanş), optik link bağlantısını gerçekleştirmek için, esas olarak fiber veya kabloyu birbirine bağlar;

Özellikleri

Düşük ekleme kaybı

Yüksek korozyon direnci

Yüksek arayüz performansı

Yüksek geri dönüş kaybı

Kullanımı kolay

Çevre kararlı

Uygulamalar

Telekom ağı

Optik veri iletim bağlantısı

Fiber optik donanım test ve mühendislik kurtarma inşaatı

Şartname

Parametre birim LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MU
SM AA
bilgisayar UPC APC bilgisayar
Ekleme Kaybı (Tipik) dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Ürün tipi QY QADFC-202
exchangeability dB ≤0.2
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
dayanıklılık zaman > 1000
Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377