Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo

FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo
FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo

Büyük resim :  FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QPAC-FC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 8-12 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Günde 2000 Adet yama kablosu

FC APC FC APC Konektörü Optik Fiber Patch Kablosu FTTH SM Sarı Kablo

Açıklama
Adı: FC APC fiber yama kablosu Fiber türü: Sinmemode
Ekleme kaybı: <0.3dB Dönüş kaybı: > 50dB
Lehçe: APC Malzeme: PVC, LSZH
Renk: Sarı kablo Uzunluğu: 1m 2m 3m veya Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

fiber optik patch kablolar

,

tek modlu patch cord

FC APC FC APC konektörü SM Sarı FTTH için kablo fiber optik patch kablosu

tanımlaması:


Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. Fiber optik kablonun ucuna takılan aynı veya farklı konektörlere sahiptir. Fiber Optik Yama Kablosu serisi, dağıtım talebinizi yerine getirmek için kapsamlı uzunluk ve konektör koleksiyonuna sahiptir.

Özellikler:

- Düşük ekleme kaybı <0.03dB (0.03dB'den az)
- Yüksek geri dönüş kaybı> 40dB (450dB'den fazla (upc), 65dB'den (APC))
- tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
- Değiştirilebilirlik ≤ 0.2dB
- Çekme Dayanımı ≥ 90N (9.0KGS)
- Dayanıklılık: 0,02dB tipik değişim, 1000matings
- Çalışma Sıcaklığı: -20 ℃ ~ 85 ℃
- Mükemmel Tekrarlama yeteneği, değişim yeteneği, aşınma direnci ve stabilite
- İyi Sıcaklık Kararlılığı
- Güçlü Çekme Performansı
- Çevre dostu

Uygulamalar :


Yerel Alan Ağı (LAN)

Veri iletişim ağı

Telekomünikasyon optik iletim ağı

Optik erişim ağı (OAN)

Aktif cihaz sonlandırma

Fiber optik veri iletimi (FODT)

Test ekipmanı

CATV

Şartname

madde birim LC / SC / FC / ST Fiber Bağlantı Kablosu
SM AA
Elyaf Çapı um 9/125 65.5 / 125 50/125
Parlatma PC UPC APC PC PC
Ekleme Kaybı dB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.1 ≤0.1
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥55 - -
Ekleme-Çekme Testi dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
değiştirilebilirliği dB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Sıcaklık aralığı -40 ~ 80
Dayanıklılık (1 / eşleştirmeleri) ≥500
Çekme Dayanımı (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0,9
Lif 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125um, vb
Çap 0.9mm 2.0mm, 3.0mm vb.
çekirdekler Simpleks, dubleks, 4 çekirdekli, 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli vb


İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)