Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket

Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket
Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket

Büyük resim :  Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: QPSC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: 2000 Adet / gün SC UPC optik fiber pigtail

Özelleştirilmiş Uzunluk Optik Fiber Pigtail SC APC Konektörü PVC LSZH Ceket

Açıklama
Ürün adı: singlemode 12 çekirdekli SC APC fiber optik pigtail bağlayıcı: SC APC
Renk: Sarı kablo Kablo uzunluğu: 1m 1.5m veya özelleştirilmiş
Ceket Malzemesi: PVC LSZH Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
Vurgulamak:

fiber optik patch kablolar

,

tek modlu patch cord

Özelleştirilmiş uzunluk Tekli SC APC konektörü 12 çekirdekli optik fiber pigtail

Ürün açıklaması

Tek mod ve çok modlu SC fiber optik pigtail, SC, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, 9/125μm, 50 / 125μm, 62.5 / 125μm, SM, MM, simpleks, dubleks, UPC, APC, PC. Özel tasarım kablolar mevcuttur.

SC fiber optik Pigtail en eski tiplerden biridir ve en yaygın kullanılan fiber optik kablolardan biridir, kullanımı ve maliyet tasarrufu uygundur. SC fiber pigtail, fiber optik ağlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. SC fiber pigtail kablosu zirkonya yüksüklü ve plastik gövdelidir.

Uygulama

Oda donanımı iç bağlantısı için

ODF dahili bağlantısı için

CATV, metro teLC ekipmanları

Telekomünikasyon ağları

Yerel alan ağları (LAN)

Geniş alan ağları (WAN)

Veri işleme ağları

Video ve askeri aktif cihaz sonlandırma

Şartname

Bağlayıcı Tipi FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
Elyaf Türü SM (G.652D / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
Yüksük Uç Yüzü PC UPC APC PC
Ekleme Kaybı ≤0.3dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥45dB ≥50dB 60dB ≥35dB
exchangeability ≤0.2dB
Tekrarlanabilirlik .10.1dB (1000 kez)
dayanıklılık > 1000 kez
Çalışma Sıcaklığı (0 ° C ) -40 ~ 85

avantaj

1. Gelişmiş üretim ve test ekipmanları
2. profesyonel üreticisi, 100% test.
3. ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine tam uyum

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)