Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail

Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail
Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail

Büyük resim :  Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: QPSC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: 2000 Adet / gün SC UPC optik fiber pigtail

Sarı Tekli G652D Fiber Optik Kablo / 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail

Açıklama
Ürün adı: singlemode 12 çekirdekli SC APC fiber optik pigtail bağlayıcı: SC UPC
Renk: Sarı kablo Kablo uzunluğu: 1m 1.5m veya özelleştirilmiş
Ceket Malzemesi: PVC LSZH Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
lif: G652D G657A Çekirdek: 12 elyaf
Vurgulamak:

fiber optik patch kablolar

,

tek modlu patch cord

Tek Modlu G652D Kablo 12 Çekirdekli SC UPC Pigtail Fanout Optik Fiber Pigtail

Ürün açıklaması

SC fiber optik pigtail, hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur ve NTT-SC ürünleriyle tamamen aralıdır. Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar SC fiber yaması, önceden parlatılmış UPC profiline ve dışbükey küresel uca sahip bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir. Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlarken, maksimum tekrarlanabilirlik sağlar.

Uygulama

• Optik erişim ağı

• Fiber Optik Kablo TV

• Yerel ağ (LAN)

• Test ekipmanı

Şartname

Parametre LC, SC, ST, FC
SM AA
UPC APC UPC
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1550 850/1300
Ekleme Kaybı (dB) ≤0.20 ≤0.20 ≤0.20
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥55 ≥65 ≥35
Tekrarlanabilirlik Kaybı (dB) ≤0.1
Değiştirilebilirlik Kaybı (dB) ≤0.20
Piug-pull Zamanlarını Tekrarla ≥1000
Çekme Dayanımı (N) ≥100
Dayanıklılık Kaybı (dB) ≤0.20
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ℃ ~ + 75 ℃
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ℃ ~ 85 ℃


avantaj

1. Gelişmiş üretim ve test ekipmanları
2. profesyonel üreticisi, 100% test.
3. ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine tam uyum

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)