Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail

FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail
FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail

Büyük resim :  FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: QPSC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: 2000 Adet / gün SC UPC optik fiber pigtail

FTTH FTTB FTTX Ağı için ST Konnektör Fanout Fiber Optik Pigtail

Açıklama
Ürün adı: singlemode 12 çekirdekli SC APC fiber optik pigtail bağlayıcı: ST konektörü
Renk: Sarı kablo Kablo uzunluğu: 1m 1.5m veya özelleştirilmiş
Ceket Malzemesi: PVC LSZH Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
lif: G652D G657A Çekirdek: 12 elyaf
Vurgulamak:

fiber optik patch kablolar

,

tek modlu patch cord

ST Konnektör Pigtail Fanout pigtail fiber optik kablo ST Optik Fiber Pigtail

Ürün açıklaması

ST konnektör fiber optik pigtail, hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur ve NTT-SC ürünleri ile tamamen aralıklıdır. Hem tek modlu hem de çok modlu ST Pigtail versiyonları, önceden parlatılmış UPC profiline ve dışbükey küresel uca sahip bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir. Bu uç yüz tipleri, maksimum tekrarlanabilirlik sağlarken daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlar.

Uygulama

• Optik erişim ağı

• Fiber Optik Kablo TV

• Yerel ağ (LAN)

• Test ekipmanı

Özellikleri:

Düşük takma kaybı

yüksek geri dönüş kaybı

IEC, GR326 çekirdekli standart, RoSh uyumlu

Şartname

madde SM (Tek Mod) AA (Çoklu)
Fiber Kablo Türü G652D / G655 / G657A1 / G657A2 OM1 OM2 / OM3 / OM4
Fiber Çapı (um) 9/125 62.5 / 125 50/125
Kablo OD (mm) 0.9 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.4 / 3.0
Bitiş Yüzü Türü PC UPC APC UPC UPC
Tipik Ekleme Kaybı (dB) <0.2 <0.15 <0.2 <0.1 <0.1
Geri Dönüş Kaybı (dB) > 45 > 50 > 60
Insert-pull Testi (dB) <0.2 <0,3 <0.15
Değiştirilebilirlik (dB) <0.1 <0.15 <0.1
Çekme Karşıtı Kuvvet (N) > 70
Sıcaklık Aralığı (℃) -40 ~ 80


avantaj

1. Gelişmiş üretim ve test ekipmanları
2. profesyonel üreticisi, 100% test.
3. ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine tam uyum

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)