Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo

Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo
Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo

Büyük resim :  Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: QPSC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 1-5 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: 2000 Adet / gün SC UPC optik fiber pigtail

Düşük IL Fiber Optik Pigtail LC UPC 6 Çekirdekli G652D Tek Modlu Kablo

Açıklama
Ürün adı: LC UPC 6core G652D Tek modlu kablo lc pc Optik Fiber Pigtail bağlayıcı: LC UPC konektörü
Çekirdek: 6core lif: G652D G657A
Ceket Malzemesi: PVC LSZH Renk: Sarı kablo
Kablo uzunluğu: 1m 1.5m veya özelleştirilmiş Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
Vurgulamak:

fiber optik patch kablolar

,

tek modlu patch cord

LC UPC 6core G652D Tek modlu kablo lc pc Optik Fiber Pigtail

Ürün açıklaması

Fiber Optik Pigtail, optik ağ için önemlidir. Fiber optik kablonun ucuna monte edilmiş farklı konektörlere sahiptir. Fiber Optik Yama Kablosu serisi, dağıtım talebinizi karşılamak için kapsamlı bir uzunluk ve konektör koleksiyonu ile birlikte gelir.

Uygulama:

• Optik erişim ağı

• Fiber Optik Kablo TV

• Yerel ağ (LAN)

• Test ekipmanı

Özellikleri:
1. SC, LC, FC, MU, ST, MT-RJ, E2000 konektörü mevcut;
2. Üstün nitelikli standart PC, APC, UPC, SPC parlatma;
3. φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm kablo isteğe bağlı;
4. Tek modlu (9/125) veya çok modlu (50/125 veya 62,5 / 125) fiber mevcuttur;
5. fiber demet Mevcuttur, şerit fan-out, pigtail mevcut;
6. Simpleks ve dubleks konnektör mevcut;
7. Düşük IL ve Yüksek RL;
8. İyi değişim yeteneği ve iyi dayanıklılık;

Şartname

madde SM (Tek Mod) AA (Çoklu)
Fiber Kablo Türü G652D / G655 / G657A1 / G657A2 OM1 OM2 / OM3 / OM4
Fiber Çapı (um) 9/125 62.5 / 125 50/125
Kablo OD (mm) 0.9 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.4 / 3.0
Bitiş Yüzü Türü PC UPC APC UPC UPC
Tipik Ekleme Kaybı (dB) <0.2 <0.15 <0.2 <0.1 <0.1
Geri Dönüş Kaybı (dB) > 45 > 50 > 60
Insert-pull Testi (dB) <0.2 <0,3 <0.15
Değiştirilebilirlik (dB) <0.1 <0.15 <0.1
Çekme Karşıtı Kuvvet (N) > 70
Sıcaklık Aralığı (℃) -40 ~ 80


avantaj

1. Gelişmiş üretim ve test ekipmanları
2. profesyonel üreticisi, 100% test.
3. dikkatle Sıcak hizmetleri

4. firmamız deneyimli profesyonel ekip
5. güvenilir çözümler sunmak ve tatmin edici hizmetler
6. ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine tam uyum
7. 24 saat içinde özel soruşturma sağlayabilir.

8. Gelişmiş üretim ve test ekipmanları

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)