Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC
FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

Büyük resim :  FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015, SGS
Model numarası: QPCSC-APC-UPC-SX
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: 0.66usd-0.88usd
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 8-12 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Günde 5000 adet

FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

Açıklama
Elyaf Türü: Tek Yönlü ve Çift Yönlü, SM veya MM Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, FTTH / Test ekipmanları / TV / LAN / Telekomünikasyon ekipmanları
Bağlayıcı Tipi: SC / Apc ve SC / Upc uzunluk: Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir
Ekleme kaybı: ≤0.3dB Malzeme: PVC / LSZH
renk: Sarı madde: fiber optik bağlantı kablosu
Vurgulamak:

fiber optik bağlantı kabloları

,

fiber optik bağlantı kabloları

FTTX Network SC - SC Optik Fiber Bağlantı Kablosu / Fiber Optik Yama Kablosu SC LC

 

Fiber CATV ve fiber ağ sistemi

Fiber yama kabloları, cihazdan fiber optik kablolama bağlantısına bağlantı kabloları yapmak için kullanılır.Genellikle optik alıcı-verici ve terminal kutusu arasındaki bağlantıda kullanılan ve fiber optik iletişim sistemi, fiber erişim ağı, fiber optik veri iletimi gibi bazı alanlarda uygulanan kalın bir koruyucu katman vardır ve bir yerel alan ağı.


1. FC tipi optik fiber atlama teli: Harici takviye yöntemi metal bir manşondur ve sabitleme yöntemi bir gerdirmedir.Genellikle ODF tarafında kullanılır (yama panelinde en çok kullanılan)


2. SC tipi fiber atlama teli: GBIC optik modülünü bağlayan konektör.Dış muhafazası dikdörtgen şeklindedir ve sabitleme yöntemi döndürmeden tak-çek tipindedir.(en çok yönlendirici anahtarlarında kullanılır)


3. ST tipi fiber atlama teli: genellikle fiber dağıtım çerçevesinde kullanılır, dış kasa yuvarlaktır ve sabitleme yöntemi vidalı tokadır.(10Base-F bağlantıları için konektör genellikle ST tipidir. Genellikle fiber dağıtım çerçeveleri için kullanılır)


4. LC Fiber Bağlantı Kablosu: SFP modülüne bağlanan bir konektör.Kullanışlı bir modüler jack (RJ) mandal mekanizması ile yapılmıştır.(yönlendiriciler tarafından kullanılır)

 

 

2. Özellik

1).Düşük Ekleme kaybı

2).Yüksek geri dönüş kaybı

3).İyi Tekrarlanabilirlik

4).İyi Değişim

5).Mükemmel Çevresel Uyum

 

3. Uygulama

1).İletişim odaları

2).FTTH (Evden Fiber)

3).LAN (Yerel Alan Ağı)

4).FOS (fiber optik sensör)

5).Fiber Optik Haberleşme Sistemi

6).Fiber optik bağlı ve iletilmiş ekipman

7).Savunma savaşına hazır olma

 

 

4. özellikleri

 

tip

Standart, Usta

stil

LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC

Lif

Tekli / Çoklu mod

50/125, 62.5 / 125 (Çok Modlu) OM2 ve OM1

50/125, 10G (Çok Modlu) OM3

Kablo

Tek Yönlü, Çift Yönlü

Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm

PVC veya LSZH

Parlatma Şekli

UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)

Ekleme Kaybı

≤ 0.1dB (Singlemode Master için)

≤ 0.25dB (Tekli Mod Standardı için)

≤ 0.25dB (Çok Modlu)

JDS RM 3750 tarafından test edilmiştir

Geri dönüş kaybı

(Tek mod)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (tipik 65dB)

JDS RM3750 tarafından test edilmiştir

Tekrarlanabilirlik

± 0.1dB

Çalışma sıcaklığı

-400C - 850C

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)