Ana sayfa ÜrünlerZırhlı Optik Kablo

LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm

LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm
LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm

Büyük resim :  LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Quality (QY)
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QY-2C Zırhlı Kablo
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba / karton ambalaj
Teslim süresi: 5-12 kelime günleri
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal
Yetenek temini: 1000pcs / gün

LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm

Açıklama
Elyaf Türü: G657A1 Bağlayıcı Tipi: LC / UPC-LC / UPC
uzunluk: Özelleştirilmiş renk: Mavi
Fiber Çekirdek: 2cores Depolama sıcaklığı: -20 ℃ ~ + 70 ℃
materail: PVC / LSZH Uygulama: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Yayın ve Endüstriyel
Çıkış Uzunluğu: 5.0mm
Vurgulamak:

fiber optik bağlantı kabloları

,

fiber optik bağlantı kabloları

LC / UPC-LC / UPC, SM, 2 Çekirdekli, G657A1, Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH, Mavi, OD = 5.0mm

 

Zırhlı fiber kablo, koruyucu bir oluklu çelik boruya sahiptir ve bu da onu taktik ve zorlu dış mekan uygulamaları için ideal hale getirir.Gevşek tüp yapısı, fiberleri koruyucu bir çelik tüp içinde çevreler ve fibere zarar vermeden kablonun genişlemesine ve büzülmesine izin verir.İçerisinde paslanmaz çelik boru bulunan kablo, lifleri sıçanlar ve vahşi hayvanların neden olduğu hasarlardan da koruyabilir.

 

 

Özellik

 

  • Yüksek mekanik dayanım
  • Yüksek aşınma direnci
  • Üstün kesme dayanımı
  • Yüksek elastikiyetli ceket
  • Geliştirilmiş ezilme direnci
  • ROHS, CE uyumlu

 

Şartname

 

Kablo Sayısı

OD (mm) Ağırlık Gerilme direnci Genel zayıflama Minimum Bükülme yarıçapı Depolama sıcaklığı
Kısa dönem Uzun vadeli Tek mod Çok modlu
2 5.0 ± 0.2 35kg 1200N 600N 1310nm ≤0.4dB / km 850nm ≤3.0dB / km 20G -20 ℃ ~ + 70 ℃
1550nm ≤0.3dB / km 1300nm ≤1.0dB / km

 

 

 Kablo Yapısı

 

2C: 2 × Sıkı Tampon(0.9mm) +Sarmal Çelik tüp+Çelik yelek+PVC Kılıf OD =5.0mm

 

 

LC / UPC-LC / UPC , SM , 2 Çekirdek , G657A1 , Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH , Mavi, 5.0mm 0

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)