Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı

SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı
SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı

Büyük resim :  SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015, SGS
Model numarası: QATSC APC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: 1.8usd - 2.2usd/pcs
Ambalaj bilgileri: PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Teslim süresi: 8-12 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Günde 2000 Adet SC APC yama kablosu

SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı

Açıklama
ad: Optik fiber SC zayıflatıcı DB: 5dB 10dB
Malzeme: Metal Adedi: 1 parça
Fabrika: Evet tip: Erkekten kadına
Bağlayıcı Tipi: SC APC veya SC UPC Uygulama: Telekomünikasyon
Vurgulamak:

Optik Değişken Zayıflatıcı

,

Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

SC APC 5dB zayıflatıcı Erkek-Dişi optik fiber zayıflatıcı İletişim

 

 

Qingying offers a wide range of Male to Female Attenuators. Qingying, Erkek-Kadın Zayıflatıcılar arasında geniş bir yelpaze sunmaktadır. Available for use in Singlemode 9/125, Multimode 50/125 and Multimode 62.5/125 applications. Singlemode 9/125, Multimode 50/125 ve Multimode 62.5 / 125 uygulamalarında kullanılabilir. Our Male to Female Build out Optical Attenuation are available in all fiber modes with LC, LC/APC SC, SC/APC, FC, FC/APC and ST types. Erkek-Dişi Yapı Optik Zayıflatma, LC, LC / APC SC, SC / APC, FC, FC / APC ve ST tipleriyle tüm fiber modlarında kullanılabilir.

 

parametre SM (9/125)
Zayıflama değerleri 1dB - 20dB (1dB adım), 25dB, 30dB
dalga boyu 1310mil & 1550mil
Zayıflama Toleransı (dB) 1-10dB <± 1.0dB (tipik) standart
11-25dB <±% 10 (tipik) standart
1-10dB <± 0.5dB (tipik) prim
11-25dB <±% 5 (tipik) prim
Geri dönüş kaybı PC 45 dB
UPC ≥55 dB
APC ≥65 dB
Zayıflatıcı modu Sabit tip, erkek - dişi tip, Sıralı tip, Değişken tip
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ° C ~85 ° C

 

Yüksek güçlü ışık kaynağına direnç,

Hafif, küçük boyutlu, yüksek doğruluk, iyi stabilite, çeşitli formlar, uygun karakteristik ile.

 

Uygulama :

 

Telekomünikasyon

LAN

CATV

Fiber optik sensörler

Test aletleri

FTTH

Çok kanallı abone döngüsü

Optik iletim sistemi

Değişken zayıflatma yolları ve bir dizi bağlayıcı tipi

 

SGS FTTH İletişim SC APC Zayıflatıcı 0

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)