products

Endüstriyel Simplex G657A1 3.0mm Zırhlı Yama Kablosu Mavi Renk

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Quality (QY)
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QY-1C Zırhlı Kablo
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba / karton ambalaj
Teslim süresi: 5-12 kelime günleri
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Elyaf Türü: G657A1 Bağlayıcı Tipi: LC / UPC-LC / UPC
uzunluk: Özelleştirilmiş renk: Mavi
Fiber Çekirdek: 1 çekirdek Depolama sıcaklığı: -20 ℃ ~ + 70 ℃
materail: PVC / LSZH Uygulama: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Yayın ve Endüstriyel
Çıkış Uzunluğu: 3.0mm
Vurgulamak:

3.0mm armored patch cord

,

G657A1 armored patch cord

,

G657A1 armored fiber cable


Ürün Açıklaması

LC / UPC-LC / UPC, SM, Simplex, G657A1, Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH, Mavi, OD = 3.0mm

 

Zırhlı fiber kablo, koruyucu bir oluklu çelik boruya sahiptir ve bu da onu taktik ve zorlu dış mekan uygulamaları için ideal hale getirir.Gevşek tüp yapısı, fiberleri koruyucu bir çelik tüp içinde çevreler ve fibere zarar vermeden kablonun genişlemesine ve büzülmesine izin verir.İçerisinde paslanmaz çelik boru bulunan kablo, lifleri sıçanlar ve vahşi hayvanların neden olduğu hasarlardan da koruyabilir.

 

 

Özellik

 

  • Yüksek mekanik dayanım
  • Yüksek aşınma direnci
  • Üstün kesme dayanımı
  • Yüksek elastikiyetli ceket
  • Geliştirilmiş ezilme direnci
  • ROHS, CE uyumlu

 

Şartname

 

Kablo Sayısı OD (mm) Ağırlık Gerilme direnci Genel zayıflama Minimum Bükülme yarıçapı

Depolama sıcaklığı

Kısa vadeli Uzun vadeli Tek mod Çok modlu
1 3.0 ± 0.2 15kg 600N 300N 1310nm ≤0.4dB / km 850nm ≤3.0dB / km 20G -20 ℃ ~ + 70 ℃
1550nm ≤0.3dB / km 1300nm ≤1.0dB / km
 

 

 

 Kablo Yapısı

 

  • SX: 1× Sıkı Tampon(0.9mm) +Sarmal Çelik tüp+Çelik yelek+PVC Kılıf OD =3.0mm

Endüstriyel Simplex G657A1 3.0mm Zırhlı Yama Kablosu Mavi Renk 0

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +86-13332632198

Naber : +8613332632198