products

PVC / LSZH 6 Çekirdekli Zırhlı Fiber Optik Kablo, OD5.0mm Fiber Optik Kablo Zırhlı

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Quality (QY)
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QY-4C Zırhlı Kablo
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba / karton ambalaj
Teslim süresi: 5-12 kelime günleri
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Elyaf Türü: G657A1 Bağlayıcı Tipi: FC / UPC-FC / UPC
uzunluk: Özelleştirilmiş renk: Mavi
Fiber Çekirdek: 6 Çekirdek Depolama sıcaklığı: -20 ℃ ~ + 70 ℃
materail: PVC / LSZH Uygulama: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Yayın ve Endüstriyel
Dış Çap: 5.0mm
Vurgulamak:

LSZH 6 core armoured fiber optic cable

,

OD5.0mm 6 core armoured fiber optic cable

,

6 core fiber optic cable armored


Ürün Açıklaması

FC / UPC-FC / UPC, SM, 6 Çekirdekli, G657A1, Zırhlı Fiber Kablo, PVC / LSZH, Mavi, OD = 5.0mm

 

Zırhlı fiber kablo, koruyucu bir oluklu çelik boruya sahiptir ve bu da onu taktik ve zorlu dış mekan uygulamaları için ideal hale getirir.Gevşek tüp yapısı, fiberleri koruyucu bir çelik tüp içinde çevreler ve fibere zarar vermeden kablonun genişlemesine ve büzülmesine izin verir.İçerisinde paslanmaz çelik boru bulunan kablo, lifleri sıçanlar ve vahşi hayvanların neden olduğu hasarlardan da koruyabilir.

 

 

Özellik

 

  • Yüksek mekanik dayanım
  • Yüksek aşınma direnci
  • Üstün kesme dayanımı
  • Yüksek elastikiyetli ceket
  • Geliştirilmiş ezilme direnci
  • ROHS, CE uyumlu

 

Şartname

 

Kablo Sayısı OD (mm) Ağırlık Gerilme direnci Genel zayıflama Minimum Bükülme yarıçapı Depolama sıcaklığı
Kısa vadeli Uzun vadeli Tek mod Çok modlu
6 5.0 ± 0.2 35kg 1200N 600N 1310nm ≤0.4dB / km 850nm ≤3.0dB / km 20G -20 ℃ ~ + 70 ℃
1550nm ≤0.3dB / km 1300nm ≤1.0dB / km

 

 

 Kablo Yapısı

 

6C: 6× Sıkı Tampon(0.6mm) +Sarmal Çelik tüp+Çelik yelek+PVC Kılıf OD =5.0mm

 

 

PVC / LSZH 6 Çekirdekli Zırhlı Fiber Optik Kablo, OD5.0mm Fiber Optik Kablo Zırhlı 0

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377