products

WANs IEC 2009 SC APC UPC Fiber Optik Hızlı Konektör

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying (QY)
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QSC50KJ4 SC / PC 、 SC / APC
Min sipariş miktarı: 50
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba / karton ambalaj
Teslim süresi: 5-12 kelime günleri
Ödeme koşulları: T / T,
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
malzemeler: PBT / PC Ön cilalı halka: G657A1 / G657A2 / G62D
SC Konut: UPC: Mavi, APC: Yeşil Ekleme Kaybı (dB): Maks. 0.5dB, Tipik 0.3dB
Geri Dönüş Kaybı (dB): Geri Dönüş Kaybı (dB) Ortalama Montaj Süresi: ≤ 3 dk
İlk Kez Bitti Verim Oranı: ≥% 95 Yeniden Operasyon Süreleri: <i>Max.</i> <b>Maks. Alan sayısı</b> <i>5 times</i> <b>5 kere</b>
Tekrarlanabilirlik (± 0.2dB): ≥% 90 Gerilme direnci: &gt; 30N
Vurgulamak:

IEC 2009 Fiber Optic Fast Connector

,

IEC 2009 quick connect fiber optic connectors

,

SC APC UPC quick connect fiber optic connectors


Ürün Açıklaması

Ftth için yeni tasarım SC APC UPC optik fibber hızlı konektör

 

 

AÇIKLAMA

 

Sahada Yüklenebilir Konektör (FIC, Hızlı Konektör olarak da adlandırılır), alan sonlandırma için mükemmel bir çözümdür ve şu anda FTTH pazarında yaygın olarak kullanılmaktadır.FIC fabrikada önceden üretilmiştir, bu nedenle sahada epoksi, cilalama ve kıvırma kullanımına gerek yoktur.Bu, fiber sonlandırmaları hızlı, kolay ve güvenilir kılar, bu yeni tasarım stili FIC size mükemmel bir deneyim sağlayabilir.

 

Özellikleri

 

Yeni tasarım

Düşük Ekleme Kaybı
İyi Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik
Olağanüstü Kararlılık
Birinci sınıf seramik halka
Telcordia ile uyumluluk
Kullanımı kolay

 

Başvurular

 

FTTH
CATV
LAN'lar
WAN'lar
Acil Onarım
Telekomünikasyon Ağları
Öncül kurulumlar

 

 

ÖZELLİKLER

Eşya yok. Öğe adı Spec.Değer
1 Ekleme Kaybı (dB) Maks. 0.5dB, Tipik 0.3dB
2 Geri Dönüş Kaybı (dB) Maks. Alan sayısıAPC≤-50dB, Tipik≤-55dB
Maks UPC≤-40dB, Tipik≤-45dB
3 Yüksük Uç Yüzü Bir Bölge no 400X'te çizikler
4 3D İnterferometri IEC 2009 ile uyumludur
5 Ortalama Montaj Süresi ≤ 3 dk
6 İlk Kez Bitti Verim Oranı ≥% 95
7 Yeniden Operasyon Süreleri Maks. Alan sayısı5 kere
8 Tekrarlanabilirlik (± 0.2dB) ≥% 90
9 Görünüm Kusur Yok

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377