Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Hızlı Konektör

Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör

Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör
Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör

Büyük resim :  Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan, Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: IEC or ISO9001
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20 Adet / Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Paket detayları: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS)
Teslim süresi: 12 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 20000 Adet / Adet her Hafta saha montaj hızlı bağlayıcı sc hızlı montaj fiber bağlayıcı

Sıcak Satış Saha Montajı FC SC Hızlı Konektör

Açıklama
Ürün adı: saha montaj konnektörü Satış Birimleri: Tek ürün
Paket tarzı: 10 adet / küçük çanta karton ambalaj renk: Mavi
Paket ayrıntıları:: 46 X 33 X 23 CM: (5000 ADET) OEM: Destek
Uygulama: CWDM Sistemi / PON Ağları / CATV Bağlantıları. Ekleme kaybı: ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı: ≥50dB
Vurgulamak:

SC fiber optik konektör

,

alan derleme bağlayıcı

FTTH Yama Kablosu İçin Fiber Optik Hızlı Bağlantı SC / UPC

 

QY'nin Hızlı Konektörü (Saha Montaj Konektörü veya Sahada sonlandırılmış fiber konektör, hızlı bir şekilde birleştirilen Fiber konektör), epoksi ve cilalama gerektirmeyen, devrim niteliğinde, sahada takılabilen bir fiber optik konektördür.Bu yerinde montaj optik konektörünü kullanarak, optik kablo tasarımının esnekliğini artırmak ve fiber sonlandırma için gereken süreyi azaltmak mümkündür.Fast konektör serisi, LAN ve CCTV uygulamaları ve FTTH için bina ve zeminlerde optik kablolama için halihazırda popüler bir çözümdür.

 

 

Özellikleri

  • ROHS, CE uyumlu
  • Sahada kurulabilir, uygun maliyetli, kullanıcı dostu
  • Sahada hızlı ve kolay elyaf sonlandırma
  • Füzyon ekleyiciye, güç kaynağına ve basınç aletine gerek yok
  • Etkili veri aktarımı
  • Küçük boy

 

Uygulama

  • FTTA
  • Dağıtım kutusu ile RRH arasındaki bağlantı için
  • Remote Radio Head hücre kulesi uygulamalarında konuşlandırma
  • Omurga kurulumu
  • Veri merkezi kablolaması
  • Telekomünikasyon ağı
  • Endüstriyel ve Askeri

 

Şartname

 

 

Öğe adı

 

Birim

 

SC /UPC Sahada Kurulabilir Bağlayıcı

S Sınıfı (Standart) P Sınıfı (Premium)
Elyaf Tipi um 9/125 9/125 (Corning)
Parlatma --- UPC
Ekleme Kaybı dB ≤0.5 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.1
Değiştirilebilirlik dB ≤0.2
Çalışma sıcaklığı. -25 ~ +70
Dayanıklılık zamanlar ≥1.000
Tekrar Kullanılabilirlik zamanlar ≥5
Gerilme direnci N ≥50

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)