Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör

Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör
Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör

Büyük resim :  Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Dongguan
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QADSTSCW-400
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 10 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: Haftada 250000 adet

Hibrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Tekli ST - SC Fiber Adaptör

Açıklama
Model Numarası: QADSTSCW-400 Bağlayıcı Tipi:: SC - ST
Paket Boyutu:: 46 X 33 X 23 CM: (5000 ADET) Ekleme kaybı:: <0.2db
Mateial: Metal Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 75 Derece
Kol malzemesi: Zirkonyum Kanal sayısı:: Basit
Vurgulamak:

optical cable adapter

,

optical cable coupler

Hybrid SC ST Matel Fiber Optik Adaptör Simplex Singlemode ST - SC Fiber Adaptör

 

Fiber optik adaptörler (bölme olarak da bilinir), iki fiber optik patch kablosunu birleştirmek için kullanılır.
Tek modlu veya çok modlu yama kabloları ile kullanım için mevcutturlar.

 

Özellik:

 

1, LC / SC / FC / ST Tipi İsteğe Bağlı

2, UPC veya APC İsteğe Bağlı

2, SM veya MM Opsiyonel

3, Flanşlı / Flanşsız Opsiyonel

4, Tek Taraflı, Çift Taraflı veya Dörtlü İsteğe Bağlı

5, Zirkonya Kol,Kompakt tasarım

6, Düşük ekleme kaybı, Yüksek geri dönüş kaybı

7, IEC, Telcordia GR 326 ve JIS standardına uyun

 

Parametre

 

Öğe

 

Birim

LC, SC, FC, ST, MTRJ, MPO
SM MM
PC UPC APC PC
Ekleme Kaybı (Tipik) dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Takas edilebilirlik dB ≤0.2
Tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
Dayanıklılık Zaman > 1000
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85

 

Uygulama:

 

CATV

Telekomünikasyon ağları

Test ekipmanı

Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

Veri işleme ağları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)