Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör
0.2dB Insertion Loss Low Price Optic Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optic Adapter
0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

Büyük resim :  0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Dongguan
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: QADFC-SC M
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 20 adet
Fiyat: usd 0.58~0.99/pcs
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: Haftada 25000 adet Optik ekipman simpleks metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

Açıklama
Model Numarası: 0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör Bağlayıcı Tipi:: Hibrit SC adaptörü
Paket Boyutu:: 46 X 33 X 23 CM: (5000 ADET) Ekleme kaybı:: <0.2db
dayanıklılık:: > 1000 çiftleşme zamanı Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 75 Derece
Kol malzemesi: Zirkonyum Kanal sayısı:: Simplex, Dubleks
Vurgulamak:

optical cable adapter

,

optical cable coupler

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör

 

 
 
Açıklama:
 

Ürün, kolay ve hızlı bağlanabilen ve yerinde kurulumu kolay elastik bir klips yapısıdır.İç aksam, son derece güvenilir hizalama kabiliyeti, iyi tekrarlanabilirlik ve düşük ekleme kaybına sahip% 100 yüksek kaliteli seramik (zirkonya) kovandır.Yapı, yerel optik fiber endüstri standardına ve uluslararası IEC standardına uygundur;çeşitli fiber optik SC tipi bağlantı tipleri için uygundur.

 

 

Özellik:

 

1, LC / SC / FC / ST Tipi İsteğe Bağlı

2, UPC veya APC İsteğe Bağlı

2, SM veya MM Opsiyonel

3, Flanşlı / Flanşsız Opsiyonel

4, Tek Yönlü, Çift Yönlü veya Dörtlü İsteğe Bağlı

5, Zirkonya Kol,Kompakt tasarım

6, Düşük ekleme kaybı, Yüksek geri dönüş kaybı

 

 

Uygulama:

 

- CATV

- Telekomünikasyon ağları

- Test ekipmanı

- Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

- Veri işleme ağları

 
Bir adaptör SC
Bir son cilalama PC, UPC, APC
B adaptörü SC
B uç parlatma PC, UPC, APC
Mod SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Mod SM
Ekleme Kaybı ≤ 0.2dB
Renk Yeşil;Mavi
Sertifikasyon RoHS ve IEC
Başarı oranı >% 98
Yeniden Kullanılabilir Zamanlar > 10 kez
Çıplak Lifin Mukavemetini Sıkın > 5 N
Gerilme direnci > 50 N
Sıcaklık -40 ~ + 85 ℃
 
 
 

 

 

0.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 00.2dB Ekleme Kaybı Düşük Fiyat Optik Fiber Simplex Metal FC-SC Fiber Optik Adaptör 1

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)