Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör
FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

Büyük resim :  FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Dongguan
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: FTTH FC-SC Metal Tipi Fiber Optik adaptör Simplex SM Adaptörü
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 10 adet
Fiyat: usd 0.58~0.99/pcs
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: Haftada 250000 adet

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

Açıklama
Model Numarası: FC-SC Metal Tipi Fiber Optik adaptör Bağlayıcı Tipi:: Hibrit adaptör FC-SC
Ekleme kaybı:: <0.2db dalga boyu: 1310nm / 1550
dayanıklılık:: > 1000 çiftleşme zamanı Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 75 Derece
Kol malzemesi: Zirkonyum Kanal sayısı:: Basit
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı Paket Boyutu:: 46 X 33 X 23 CM: (5000 ADET)
Vurgulamak:

optical cable adapter

,

optical fiber coupler

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör

 

 

 

 

 

 

 

Fiber optik adaptörler (bölme olarak da bilinir), iki fiber optik patch kablosunu birleştirmek için kullanılır.
Tek modlu veya çok modlu yama kabloları ile kullanım için mevcutturlar.

 

Özellik:

 

1, LC / SC / FC / ST Tipi İsteğe Bağlı

2, UPC veya APC İsteğe Bağlı

2, SM veya MM Opsiyonel

3, Flanşlı / Flanşsız Opsiyonel

4, Tek Yönlü, Çift Yönlü veya Dörtlü İsteğe Bağlı

5, Zirkonya Kol,Kompakt tasarım

6, Düşük ekleme kaybı, Yüksek geri dönüş kaybı

7, IEC, Telcordia GR 326 ve JIS standardına uyun

 

Kullanılabilirlik:

FC-SC SC-ST ST-FC
LC-FC LC-ST LC-MU
MU-SC LC-SC FC-ST
DIN-ST ST-SMA ESCON-ST
E2000-FC DIN-FC DIN-SC

 

Parametre: 

 

 

Birim

LC, SC, FC, ST, MTRJ, MPO
SM MM
PC UPC APC PC
Ekleme Kaybı (Tipik) dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Takas edilebilirlik dB ≤0,2
Tekrarlanabilirlik dB ≤0,2
Dayanıklılık Zaman > 1000
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85

 

Uygulama:

 

  • CATV
  • Telekomünikasyon ağları
  • Test ekipmanı
  • Yerel Alan Ağları (LAN'lar)
  • Veri işleme ağları

 

 

FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör 0FTTH FC-SC Metal Tipi Tek Yönlü metal SM Adaptör Fiber Optik adaptör 1

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)