Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü
FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

Büyük resim :  FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: QualitY or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: FC-SC Hibrit SM Metal tipi ile FTTH Fiber Optik Adaptör
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 20 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Pe torba veya özel paket ve karton
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: Haftada 250000 adet

FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

Açıklama
Ürün adı: FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü Çalışma sıcaklığı: -40 ~ + 75 derece
Malzeme: Plastik Kanal numarası:: Simplex
Türü: Dişi-erkek Dönüştürme adaptörü Ekleme kaybı: ≤0.2dB
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Network, Telekomünikasyon / Fiber Optik CATV / Multimedya Konut malzeme: Plastik
Vurgulamak:

optical fiber coupler

,

optical cable coupler

FTTH Fiber Optik Adaptör ST-SC Hibrit SM tipi Telekom için Optik Fiber Adaptörü

Dişi-erkek Dönüştürme adaptör adaptörü Gömülü fiber optik konektör ve fiber optik yüksük ile uyumlu Sleeve mafsal teknolojisi. Ürünler, bir tür fiber optik konektörün (erkek) başka bir tür optik fiber konektöre (dişi) hibritlenmesini sağlar. Optik fiber ekipman cihaz test ve kurtarma projesi inşaat alanında yaygın olarak kullanılan küçük boyutlu, hafif sinyal istikrarlı, kullanımı kolay özelliklerin avantajlarını korur.

Özellikleri

Düşük ekleme kaybı

Yüksek korozyon direnci

Yüksek arayüz performansı

Yüksek geri dönüş kaybı

Kullanımı kolay

Çevre kararlı

Özellikler

Test öğesi (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC MM-50/125 PC MM-62.5 / 125 PC
Ekleme Kaybı ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı ≥50 dB ≥60 dB ≥35 dB ≥35 dB
Dayanıklılık (500 Çiftleşme) 0.2dB Maks.
Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 85
Saklama derecesi -40 ~ + 85

Uygulamalar

Telekom ağı

Optik veri iletim bağlantısı

Fiber optik donanım test ve mühendislik kurtarma inşaatı

QINGYING, genç ve yenilikçi profesyonellerden oluşan özel bir ekipten oluşur. Üstün ürünler tasarlama ve üretme hedefi, şirketin pazardaki rekabet gücünü korur. Bugün QINGYING, fiber optik iletişim endüstrisinde dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi tanınmaktadır. Teknoloji, ürün kalitesi ve müşteri hizmetlerinde liderlik geleneği, şirketin hızlı bir şekilde büyümesini sağlamıştır. QINGYING şimdi sağlam bir ilerleme kaydetti. Artan talebe ayak uydurmaya ve mükemmellik için çaba göstermeye devam ediyoruz.

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)