Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Bileşenleri

FTTH İçin Tek Modlu Fiber Kablo, Aqua / Sarı Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTH İçin Tek Modlu Fiber Kablo, Aqua / Sarı Çok Modlu Fiber Optik Kablo

FTTH İçin Tek Modlu Fiber Kablo, Aqua / Sarı Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Büyük resim :  FTTH İçin Tek Modlu Fiber Kablo, Aqua / Sarı Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Qingying
Sertifika: IEC 60794-2-10/11
Model numarası: POF Plastik
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100km
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton Kutu.Ambalaj Detayları: 200km / Reel, daha sonra bir karton kutuda fiber optik kablo paketi
Teslim süresi: 10-12 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 30000 KM

FTTH İçin Tek Modlu Fiber Kablo, Aqua / Sarı Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Açıklama
Kablo çapı: 0.25-3.0mm Boya Kat Rengi: Aqua, sarı, mavi veya başkaları
Kablo amaçlı: OFNG / sertifikası mevcuttur / OFNP Ceket Malzemesi: PVC veya LSZH
1310: 0.36-0.22 dB / Km 1550nm: 0.5-0.4 dB / Km
Vurgulamak:

mpo fiber connector

,

hdmi over fiber optic cable

POF Plastik Kapalı fiber Optik Kablo FTTH için Doğa çıplak optik fiber
İhtiyacınız olan her tür cam fiber optiğine sahibiz.

--- cam fiber optik kablolar, Pigtailler, patch kablolar, geri döngü modülleri

--- LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU SMA, MTP / MPO
--- Sinlge Modu, Çok Modlu, OM1, OM2, OM3,10G OM4
--- Zırhlı, Un zırhlı
---- çok çekirdekli, mod condiioning
--- özel taktik vb
Özellikler

1. Yüksek getiri kaybı

2. Düşük ekleme kaybı

3. Patch kablosu RoHS, ISO9001 Geçti

4. LZSH veya PVC ceket

5. CCTC A Tipi optik fiber Yüksük

Özellikleri:

1260-1625nm'den itibaren tüm optik spektrumda çalışma kapasitesi, daha fazla kullanılabilir dalga boyu, daha fazla iletim kapasitesi, mevcut 1310nm ekipmanı ile uyumlu DWDM ve CWDM desteği, iyi koruma ve mükemmel şerit kuvveti stabilitesi, düşük yapıştırma kaybı ve yüksek yapıştırma verimliliği.

Özellikleri Koşullar Belirlenmiş değer Birimler
Optik özellikleri
zayıflama 1310 nm ≤0.35 [dB / Km]
1383 nm ≤0.31 [dB / Km]
1550 nm ≤0.20 [dB / Km]
1625 nm ≤0.23 [dB / Km]
Zayıflama vs. 1285-1330 nm ≤0.03 [dB / Km]
Maks. µ farkı 1525-1575 nm ≤0.02 [dB / Km]
Kromatik Dağılım Ortak Verimli 1285-1340 nm ≥ -3.0, ≤3.0 [PS / (nm Km)]
1550 nm ≤18 [PS / (nm Km)]
1625 nm ≤22 [PS / (nm Km)]
Sıfır Disperson dalga boyu 1312 ± 10 [nm]
Sıfır dağılım eğimi ≤0.090 [ps / (mn 2 -km)]
Tipik değer 0.086 [ps / (mn 2 -km)]
PMD
Maksimum Bireysel Elyaf ≤0.2 [PS / √km]
Link Tasarım Değeri (M = 20.Q =% 0.01) ≤0.1 [PS / √km]
Tipik değer 0.04 [PS / √km]
Kablo kesme dalgaboyu Acc ≤1260 [nm]
Mod alanı çapı (MFD) 1310 nm 9.2 ± 0.4 [mm]
1550 nm 10.4 ± 0.5 [mm]
Etkin grup kırılma indisi (N eff ) 1310 nm 1,466
1550 nm 1,467
Puan süreksizlikleri 1310 nm ≤0.05 [dB]
1550 nm ≤0.05 [dB]
Geometrik özellikleri
Kaplama çapı 124.8 ± 0.7 [mm]
Kaplama dairesel olmayan ≤0.7 [%]
Kaplama çapı 245 ± 5 [mm]
Kaplama giydirme konsantriklik hatası ≤12.0 [mm]
Kaplama dairesel olmayan ≤6.0 [%]
Çekirdek kaplama konsantriklik hatası ≤0.5 [mm]
Kıvrılma (yarıçapı) ≥4 [m]
Teslimat uzunluğu 50.40 [km / makarası]
Çevresel Özellikler (1310 nm, 1550 nm ve 1625 nm)

Sıcaklık bağımlılığı

Kaynaklı zayıflama

- 60 o C - +85 o C

≤0.05 [dB / km]

Sıcaklık-nem döngüsü

Kaynaklı zayıflama

- 10o C - +85 o C,% 98 RH

≤0.05 [dB / km]

Havza bağımlılığı

Kaynaklı zayıflama

23 o C, 30 gün boyunca

≤0.05 [dB / km]

Nemli ısı bağımlılığı

Kaynaklı zayıflama

85 o C ve% 85 RH, 30 gün boyunca

≤0.05 [dB / km]
Kuru ısı yaşlanma 85 o C ≤0.05 [dB / km]
Mekanik özellikleri
Kanıt testi hat dışı ≥9.0 [N]
≥1.0 [%]
≥100 [kpsi]
Makro bükme kaynaklı zayıflama
1 32 mm çapında bir mandrel etrafında dön 1550 nm ≤0.05 [dB]
100 mm çapında bir mandrel etrafında 100 tur 1310 nm ve 1550 nm ≤0.05 [dB]
100 mm çapında bir mandrel etrafında 100 tur 1625 nm ≤0.05 [dB]
Kaplama şerit kuvveti tipik ortalama kuvvet 1.7 [N]
tepe kuvveti ≥1.3 ≤8.9 [N]
Dinamik stres korozyona duyarlılık parametresi n d ≥20

madde Tek mod Çoklu mod
Ekleme türü UPC APC PC
Ekleme Kaybı <veya = 0.3db <veya = 0.2dB <veya = 0.3db
Geri Dönüş Kaybı > veya = 45dB > veya = 55dB > veya = 35dB
Tekrarlanabilirlik <veya = 0.1dB <veya = 0.1dB <veya = 0.1dB
Sıcaklık -40 / + 80
Elyaf Türü Tekli Mod (APC Lehçe) Çok modlu (PC / Düz Lehçe)
Parametre Standart Düşük kayıp Standart Düşük kayıp
Ekleme Kaybı Maksimum <0.70 <0.35db <0.70dB <0.35dB
Geri Dönüş Kaybı > 60dB Yok
dayanıklılık 500Matings
Çalışma sıcaklığı -40C ila 80C
Test Dalgaboyu 1310nm 850 nm
 
Malzeme

OS1

9/125 | mm

Aralık (1310/1550)

OM1

62.5 / 125 | mm

(850 / 1300nm)

OM2

50/125 | mm

(850 / 1300nm)

OM3

50/125 | mm

(850 / 1300nm)

Zayıflama (dB / km) Tipik Değerler 0.4 / 0.3 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 2.7 / 0.7
Minimum Bant Genişliği (MHz • km) N / A 400/400 160/500 - 1500/500 -
Birincil Tampon Çapı 250um 250um 250um 250um
Güç Üyeleri 4x1320 Decitex Kevlar elemanı
Depolama / Çalışma / Kurulum Sıcaklığı -20 ~ +60
Kılıf malzemesi PVC veya LSZH Kılıf
Fiber optik kablo özellikleri
Elyaf Sayısı 2 4 6 8 12 16 24
Nominal Dış Çap (mm) 5.0 ± 0.2 5.1 ± 0.2 5.3 ± 0.2 5.9 ± 0.2 6.6 ± 0.2 7.5 ± 0.2 8.2 ± 0.2
Nominal Ağırlık (kg / km) 19 21 23 28 34 46 57
Maks. Çekme yükü Uzun vadeli (n) 220
Kısa vadeli (n) 660

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)