products

MTP / MPO Fiber Konnektörlü Aqua 50/125 OM3 MM PVC Fiber Optik Kablo

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: IEC ISO9001 2015
Model numarası: Fiber Bağlantı Kablosu MTP MPO Konektörü
Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 46cm * 33cm * 23cm 15kg her karton
Teslim süresi: 8-12 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 2000/Adet haftalık
Detay Bilgi
Ürün adı: MTP MPO Bağlayıcısı Mevcut:: Multimode
Karton Ambalajın brüt ağırlığı:: 15kg Paket Tipi:: 100 adet / her karton
Uygulama: Depolama Alanı Network-Fiber Kanal anahtar kelimeler: MPO / MTP
Vurgulamak:

mpo fiber connector

,

hdmi over fiber optic cable


Ürün Açıklaması

MTP MPO Konnektörlü Aqua 50/125 OM3 MM PVC Fiber Optik Kablo

MTP / MPO'nun artan kurulum kolaylığı ile zamandan ve paradan tasarruf edin; sadece on iki yerine bir kablo çekin. Her MTP / MPO fiber düzeneği, bir PVC (OFNR dereceli) kılıf altında on iki 62.5 / 125µm çok modlu fiberden oluşur. MTP / MPO'muzla, on iki fiberi tek bir kolay eklentide otomatik olarak sonlandıran tek bir kablo kullanmak mümkündür. Ayrıca, bir MTP / MPO konektörünün küçük form faktörü daha yüksek bir bağlantı noktası yoğunluğu sağlar.

LSZH kılıfı, kablo aşırı sıcaklıklara maruz kaldığında dumanı ve halojen emisyonlarını azaltan malzemelerden oluşur.

MTP / MPO'yu yüksek yoğunluklu fiber ağlar için tercihiniz yapın; hızlı ethernet, fiber kanal, ATM ve gigabit ethernet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu, plastik malzemelerden yapılan kabloların yanma sırasında havaya yaydığı zararlı toksik ve aşındırıcı gazların miktarını azaltır. Bu yapı, LSZH kablolarını, insanların ve ekipmanın zararlı aşındırıcı gazlardan korunmasının kesinlikle kritik olduğu kullanım için idealdir.

İtme-çekme serbest bırakma mekanizmasıyla, MTP / MPO konektörünün takılması ve ayrılması kolaydır. Ayrıca, mandal tasarımı, atlama kabloları yönlendirilirken fişin takılmasını önler. Düz geçiş; elektriksel girişime karşı bağışıklık.

Teknik Tarih:

conector PC (SM) UPC (SM) PC (AA)
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥35
Ekleme Kaybı (dB) ≤0.2 (Tipik) ≤0.3 (En)
Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1
Dayanıklılık (kez) ≥500
Çalışma Sıcaklığı ( ° C ) -25 ~ 70
Çekme Dayanımı (N) ≥90 ( ø 3 ) ≥70 ( ø 2 )

Ürünler ambalaj:

İç ambalaj Plastik torba başına 1 parça
Asgari Sipariş 1 parça
10 adet ağırlık 0.2-3kg
Dış ambalaj Karton kutu

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377