products

SC APC 1X16 1X32 bağlantı noktası Tekli / Çok Modlu Pasif SC APC konektörü Optik Bölücü

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: CE,ROHS,ISO,SGS,
Model numarası: 1 X 8 PLC Optik PLC Dağıtıcı
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap davul, Polywooden davul veya müşterilerin isteğine göre diğer davul ambalaj.
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Her hafta 10000pcs
Detay Bilgi
Ürün adı: Optik PLC Bölücü Paket Boyutu: 30X20X 15 CM
Çalışma Dalga Boyu: 1260--1650 Taşlama yöntemi:: PC.UPC.APC
Sertifikalar: CE, ROHS, ISO, SGS, Modlar:: tek modlu, çok modlu
Şube numarası: 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 Fiber bağlayıcı:: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC /
Vurgulamak:

Optical Fiber Splitter

,

Passive Optical Splitter


Ürün Açıklaması

SC APC 1X16 1X32 bağlantı noktası Tekli / Çok Modlu Pasif SC APC konektörü Optik Bölücü

 

Şartname:

 

Fiber optik ayırıcı, fiber optik bağlantıdaki en önemli pasif cihazlardan biridir, birçok giriş terminaline ve birçok çıkış terminaline sahip, özellikle pasif bir optik ağa (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH vb. .) MDF ve terminal ekipmanını bağlamak ve optik sinyalin dallanmasını sağlamak için.

 

Anahat

 

Portlar 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650
Ekleme Kaybı (dB) Maks (P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,8 20,5 / 21,0
Kayıp Tekdüzelik (dB) Max 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
Geri Dönüş Kaybı (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Yönlülük (dB) Min 55
Standart Giriş Fiber Bükülmeye Duyarsız SM Tek Fiber (ITU G.657A)
Standart Çıkış Fiber Bükülmeye Duyarsız SM Şerit Fiber (ITU G.657A)
Standart Çıktı Rengi Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Gri, Beyaz, Kırmızı, Siyah (TIA / EIA 598-B)
Maks. Alan sayısıOptik Güç (mw) 300
Nem Aralığı (rh) % 5 ~% 85
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ + 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ + 85
Bağlayıcı Seçenekleri FC / SC / LC / ST / MU
Paketleme Seçenekleri Çıplak Cihaz * Mini Tüp * ABS Modülü * LGX Kutusu * 19 '' / 23 '' Raf montajı

* Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE Uyumlu.
* Premium özellikler istek üzerine mevcuttur.(P / S: Premium Sınıf / Standart Sınıf)
* Bağlayıcı kayıpları olmadan + 23 ℃'da tipik değer.

 

 

İletişim bilgileri
Eva He

Telefon numarası : +8613332632198

Naber : +8618046902377