products

Kemirgen Direnci için Suya Dayanıklı FTTH Kapalı Fiber Optik Yama Kablosu Zırhlı Çelik Boru

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan Çin
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: ISO 9001 2015
Model numarası: 200m TPU Zırhlı Fiber Optik Kablo Tamburu, LC / SC konnektörleri Patch kablosu
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Paket: Makara Başına 4 KM 2KM., Ihracat Karton Ambalaj veya özelleştirilmiş
Teslim süresi: 7-15 gün sonra depozito
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 2000 Metre / Metre her Hafta
Detay Bilgi
Ürün adı: 200m TPU Zırhlı Fiber Optik Kablo Tamburu, LC / SC konnektörleri Patch kablosu Uygulama: FTTA 3G 4G Kablosuz Ağ
Fiber sayımı:: 1 ~ 12 Çekirdek Ceket:: TPU
paket:: Makara Başına 2KM ila 4KM. Kullanım yerleri:: Açık iletişim
Vurgulamak:

military fiber optic cable

,

tactical optical fiber cable


Ürün Açıklaması

Kemirgen Direnci için Suya Dayanıklı FTTH Kapalı Fiber Optik Yama Kablosu Zırhlı Çelik Boru

FTTA uzaktan optik fiber patch kablolar çift yönlü baz istasyonuna kadar uzak iletim fiber kablosu FTTA Fiber için antene kullanılır ve test kayıtları ROHS ve Bell çekirdeği GR 326-CORE standartlarını karşılar

QY, antenin uzak baz istasyonuna bağlanan kabloya Fiber sunar, dış mekan uygulamalarında kullanıldığında zorlu ortam koşullarına dayanacak şekilde dövülmüş, dışta çift yönlü dış mekana sahip dubleks LC, dış mekan uygulamalarında kullanılırken dubleks yuvarlak iletimli dış mekan kabloları (su engelleyici aramid iplikler ve UV ışınlarına dayanıklı siyah dış kılıf) bazen de çekerek.

Tipik Kullanımlar

3G, 4G baz istasyonu
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX
Askeri, Madencilik ve gemi
Havacılık ve Savunma
Yatay ve Dikey Kablolama

Tipik avantaj

Su geçirmez ve korozyona dayanıklı
Sahada Yüklenebilir
Kemirgen Direnci için Zırhlı Çelik Boru
Büyük Kapasiteli Veri İletimi ile
Düşük Ekleme Kaybı ve Yüksek Geri Dönüş Kaybı

Teknik veri

madde

Tek mod

Çoklu mod

Ekleme türü

UPC

APC

PC

Ekleme Kaybı

<veya = 0.3db

<veya = 0.2dB

<veya = 0.3db

Geri Dönüş Kaybı

> veya = 45dB

> veya = 55dB

> veya = 35dB

Tekrarlanabilirlik

<veya = 0.1dB

<veya = 0.1dB

<veya = 0.1dB

Sıcaklık

-40 / + 80

Özellikler ve Performanslar

Kablo
saymak

MADDE

KABLO
OD.mm: (a)

SST
OD.mm (b)

TBOF
OD.mm (C)

4F

4.5MM

Φ4.5 0.2 ±

Φ2.4 0.02 ±

Φ0.5

6F

4.5MM

Φ4.5 0.2 ±

Φ2.6 0.03 ±

Φ0.5

8F

5.0mm

Φ5.0 0.2 ±

Φ2.8 0.05 ±

Φ0.5

10F

5.0mm

Φ5.0 0.25 ±

Φ3.0 0.05 ±

Φ0.5

12F

5.5mm

Φ5.5 0.25 ±

Φ3.2 0.05 ±

Φ0.5

24F

7.0mm

Φ7.0 0.3 ±

Φ4.3 0.05 ±

Φ0.5

Elyaf Parametreleri

Yok hayır.

Öğeler

birim

Şartname

G.652D

1

Mod Alan Çapı

1310nm

um

9.2 ± 0.4

1550nm

um

10.4 ± 0.5

2

Kaplama Çapı

um

124.8 ± 0.7

3

Dolaşım Dışı Bırakma

%

≤0.7

4

Çekirdek Kaplama Konsantriklik Hatası

um

≤0.5

5

Kaplama çapı

um

245 ± 5

6

Kaplama Dairesel Olmayanlık

%

≤6.0

7

Kaplama-Kaplama Konsantrikliği Hatası

um

≤12.0

8

Kablo Kesim Dalgaboyu

mil

λcc≤1260

9

Zayıflama (maks.)

1310nm

dB / km

≤0.4

1550nm

dB / km

≤0.3

İletişim bilgileri
Yvonne Xie

Telefon numarası : +8618002693917

Naber : +8618046902377