Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

Sertifika
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk
FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

Büyük resim :  FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Dongguan
Marka adı: Qingying or QY
Sertifika: ISO90012015
Model numarası: FTTH LC SC MM Fiber Optik Adaptör 50/125
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Minumum sipariş için 10 adet
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: FTTH LC SC MM Fiber Optik Adaptör 50/125 PE torba veya özelleştirilmiş paket ve karton
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: 2000pcs her hafta

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

Açıklama
Model Numarası: FTTH LC SC MM Fiber Optik Adaptör 50/125 Bağlayıcı Tipi:: LC - SC
Paket Boyutu:: 46 X 33 X 23 CM (5000 ADET) Ekleme kaybı:: <0.2db
dayanıklılık:: > 1000 çiftleşme zamanı Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 75 Derece
renk: gri Kol malzemesi: Zirkonyum
Kanal sayısı:: Tek Yönlü, Çift Yönlü Tekrarlanabilirlik: ≤ 0.1dB
Vurgulamak:

optical cable adapter

,

optical cable coupler

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk

 

 

Açıklama

 

Fiber optik adaptörler (bölme olarak da bilinir), iki fiber optik patch kablosunu birleştirmek için kullanılır.
Tek modlu veya çok modlu yama kabloları ile kullanım için mevcutturlar.

 

QY, tam bir LC ve SC fiber optik panjur adaptörleri yelpazesi sunar, LC ve SC adaptörlerinin çoğu, SX, DX veya Quad versiyonları olsun, panjurlarla birlikte olabilir, seçiminiz için çıkarılabilir panjurlar ve entegre panjurlar vardır.

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk 0

 

Uygulama

 

Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

Veri işleme ağları

CATV

Telekomünikasyon ağları

Test ekipmanı

 

 

 

Özellik

 

1, Flanşlı / Flanşsız Opsiyonel

2, Tek Taraflı, Çift Taraflı veya Dörtlü İsteğe Bağlı

3, Zirkonya Kol, Kompakt tasarım

4, Düşük ekleme kaybı, Yüksek geri dönüş kaybı

5, IEC, Telcordia GR 326 ve JIS standardına uyun

6, LC / SC / FC / ST Tipi İsteğe Bağlı

7, UPC veya APC İsteğe Bağlı

8, SM veya MM Opsiyonel

 

Aylık üretim kapasitesi 900 bin olup, tüm ürünler IEC standardına göre tasarlanmış ve kontrol edilmiştir, Telcordia GR-326 ve TIA / EIA gereksinimlerini de karşılar.

 

Specificton

 

Öğe adı Birim ÖZELLİKLER
  S Sınıfı (Standart) P Sınıfı (Premium)
△ IL (Ekleme Kaybı) dB ≤ 0.2 ≤ 0.1
Değiştirilebilirlik dB ≤ 0.2
Tekrarlanabilirlik dB ≤ 0.1
Dayanıklılık zamanlar ≥ 1.000
Çalışma sıcaklığı. ° C -25 ~ +70
Elyaf Sayısı   Dubleks

 

 

 

FTTH LC SC Çok Modlu Çift Yönlü Hibrit Fiber Optik Kablo Adaptörü Flanş 50/125 Gri Renk 1

SSS

 

S1: Kaliteyi nasıl garanti ediyorsunuz?
A1: ISO sertifikalı bir fabrikayız
A2: Her şeyin müşterilerin spesifikasyonlarına uygun olduğunu onaylamak için her zaman pilot üretimle başlarız.
A3: Seri üretimde, nihai ürünlerin kalitesini onaylamak için kesinlikle IQC, IPQC ve FQC süreçlerimiz var.
A4: Sevkiyat öncesi, malların kalitesini onaylamak için müşterinin müfettişini de kabul ediyoruz.
 
S2: Fabrika denetimini geçebilir misiniz?
A2: Evet, fabrika denetimini memnuniyetle karşılıyoruz ve zaten ISO sertifikalı bir fabrikayız.
 
S3: Ürünün teslim süresi nedir?
A3: Duruma göre değişir.5 adetin altındaki numune için, teslim süresi genellikle 1 gündür ve toplu üretim için süre 5-30 gün olacaktır.
depozitoyu aldıktan sonra.
 
S4: Ürünlerde kendi logomu alabilir miyim?
A4: Evet, ısmarlama logoyu memnuniyetle karşılıyoruz.Logo damgalanabilir, lazerle işlenebilir ve kazınabilir.
 
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Ödeme süremiz% 30 depozito ve sevkiyat öncesi% 70 bakiyedir.
 
S6: Başka mal sunuyor musunuz?
A6: Evet.Fabrikamız ağırlıklı olarak hızlı konektörler, adaptörler, yama kabloları, zayıflatıcılar, plc ayırıcılar vb. Sunmaktadır.
müşterilerden gelen istekleri memnuniyetle sunar.

 

İletişim bilgileri
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)